Ota yhteyttä

Markkinointi x 2 = Liikevaihto x 2?

Markkinoinnilla saadaan todistetusti aikaan kasvua, kun sitä tehdään oikealla asenteella. Uskotko vasta kun näet ja kuulet? Tavataan ja puhutaan tarkemmin.

Olemme valtakunnallisesti palveleva luova toimisto. Meitä on yhteensä 30 markkinointiviestinnän asiantuntijaa Helsingissä ja Oulussa.

 

Toimistot

Oulu

Kasarmintie 13 D 1
90130 Oulu

Jori Nissinen
puh. 040 5574 006
jori@tyomaa.com

Katso kartta

Helsinki

Korkeavuorenkatu 25 A 3
00130 Helsinki

Riitta Riissanen
puh. 050 4343 305
riitta@tyomaa.com

Katso kartta

Jätä viesti

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Tilaa uutiskirje

Yhteyshenkilöt

Juha Mikkilä

Juha Mikkilä

CEO, Strategist, Co-founder

040 7070 372 juha@tyomaa.com

Jori Nissinen

Jori Nissinen

Client Executive, Site Head Oulu, Partner

040 5574 006 jori@tyomaa.com

Riitta Riissanen

Riitta Riissanen

Client Executive, Site Head Helsinki

050 4343 305 riitta@tyomaa.com

Taneli Sippola

Taneli Sippola

Creative Director, partner

040 5240 708 taneli.sippola@tyomaa.com

Mari Ylinampa

Mari Ylinampa

Client Director

040 3562 674 mari.ylinampa@tyomaa.com

Terhi Haajanen

Terhi Haajanen

Client Manager

040 5544 516 terhi@tyomaa.com

Saija Tarkki

Saija Tarkki

Digital marketing specialist

saija.tarkki@tyomaa.com

Pasi Lehtinen

Pasi Lehtinen

Creative Lead, Partner

040 5868 112 pasi@tyomaa.com

Marko Sirviö

Marko Sirviö

Creative Lead, Partner

040 7071 491 marko@tyomaa.com

Kaija Matikkala

Kaija Matikkala

Creative Lead, Co-founder

040 7070 374 kaija@tyomaa.com