Ota yhteyttä

Markkinointi x 2 = Liikevaihto x 2?

Markkinoinnilla saadaan todistetusti aikaan kasvua, kun sitä tehdään oikealla asenteella. Uskotko vasta kun näet ja kuulet? Tavataan ja puhutaan tarkemmin.

Toimistot

Oulu

Pakkahuoneenkatu 12 B
90100 Oulu

Jori Nissinen
puh. 040 557 4006
jori@tyomaa.com

Toimisto
puh. 010 400 6540
oulu@tyomaa.com

Katso kartta

Helsinki

Korkeavuorenkatu 25 A
00130 Helsinki

Riitta Riissanen
puh. 050 4343 305
riitta@tyomaa.com

Toimisto
puh. 010 400 6540
helsinki@tyomaa.com

Katso kartta

Tekijät

Juha Mikkilä

Juha Mikkilä

CEO, luova johtaja 040 7070 372 juha@tyomaa.com

Riitta Riissanen

Riitta Riissanen

Asiakkuusjohtaja 050 4343 305 riitta@tyomaa.com

Jori Nissinen

Jori Nissinen

Asiakkuusjohtaja, osakas 040 5574 006 jori@tyomaa.com

Saara Orvola

Saara Orvola

Asiakkuusjohtaja 040 5428 766 saara@tyomaa.com

Antti Leikas

Antti Leikas

PR Director 040 5666 862 antti.leikas@tyomaa.com

Mari Ylinampa

Mari Ylinampa

Asiakkuusjohtaja 040 3562 674 mari.ylinampa@tyomaa.com

Pasi Lehtinen

Pasi Lehtinen

Digital Creative Director, osakas 040 5868 112 pasi@tyomaa.com

Valeria Bernardelli

Valeria Bernardelli

Projektiassistentti 050 362 2922 valeria@tyomaa.com

Terhi Haajanen

Terhi Haajanen

Projektisuunnittelija 040 5544 516 terhi@tyomaa.com

Timo Mansikka-aho

Timo Mansikka-aho

Copywriter 040 5008 902 timo@tyomaa.com

Kaija Matikkala

Kaija Matikkala

Art Director, perustaja 040 7070 374 kaija@tyomaa.com

Marko Sirviö

Marko Sirviö

Copywriter, osakas 040 7071 491 marko@tyomaa.com

Emma Ylitalo

Emma Ylitalo

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija 044 9717 194 emma@tyomaa.com

Antti-Jussi Ahponen

Antti-Jussi Ahponen

Digital Creative Director 050 3485 500 aj@tyomaa.com

Marita Jylhä

Marita Jylhä

Tuotanto-AD 050 0952 932 marita@tyomaa.com

Ville Koivuniemi

Ville Koivuniemi

Junior Copywriter 044 0733 786 ville@tyomaa.com

Kreetta Rautio

Kreetta Rautio

Copywriter 041 5323 704 kreetta@tyomaa.com

Tommi Levy

Tommi Levy

Art Director 040 7647 942 tommi@tyomaa.com

Vera Liinasaari

Vera Liinasaari

Graafinen suunnittelija 040 7532 663 vera@tyomaa.com

Jouni Aarnipuro

Jouni Aarnipuro

Web Designer 040 8225 120 jouni@tyomaa.com

Heidi Hourula

Heidi Hourula

Web Designer -assistentti 044 3565 394 heidi@tyomaa.com

Tomi Mäki

Tomi Mäki

Art Director 040 5717 110 tomi@tyomaa.com

Satu Sinikumpu

Satu Sinikumpu

Graafinen suunnittelija, kuvittaja 045 6383 181 satu@tyomaa.com

Anssi Hautamäki

Anssi Hautamäki

Web Developer 040 1997 640 anssi@tyomaa.com

Iida Latvala

Iida Latvala

Projektisuunnittelija / Junior Copywriter 040 5457 900 iida@tyomaa.com

Tomi Taskila

Tomi Taskila

Web Developer 041 464 1164 tomi.taskila@tyomaa.com

Sami Uusikylä

Sami Uusikylä

Tuotanto-AD 044 9966 596 sami.uusikyla@tyomaa.com

Emil Peltonen

Emil Peltonen

Suunnittelija 050 4069 836 emil@tyomaa.com

Milena Piippo

Milena Piippo

Projektiassistentti 050 5499 600 milena@tyomaa.com