Ota yhteyttä

Markkinointi x 2 = Liikevaihto x 2?

Markkinoinnilla saadaan todistetusti aikaan kasvua, kun sitä tehdään oikealla asenteella. Uskotko vasta kun näet ja kuulet? Tavataan ja puhutaan tarkemmin.

Toimistot

Oulu

Kasarmintie 13 D1
90130 Oulu

Jori Nissinen
puh. 040 557 4006
jori@tyomaa.com

Toimisto
puh. 010 400 6540
oulu@tyomaa.com

Katso kartta

Helsinki

Korkeavuorenkatu 25 A 3
00130 Helsinki

Riitta Riissanen
puh. 050 4343 305
riitta@tyomaa.com

Toimisto
puh. 010 400 6540
helsinki@tyomaa.com

Katso kartta

Jätä viesti

Tekijät

Juha Mikkilä

Juha Mikkilä

CEO, Strategist, Co-founder

040 7070 372 juha@tyomaa.com

Riitta Riissanen

Riitta Riissanen

Client Executive, Site Head Helsinki

050 4343 305 riitta@tyomaa.com

Jori Nissinen

Jori Nissinen

Client Executive, Site Head Oulu, Partner

040 5574 006 jori@tyomaa.com

Saara Orvola

Saara Orvola

Client Director

040 5428 766 saara@tyomaa.com

Antti Leikas

Antti Leikas

PR Director

040 5666 862 antti.leikas@tyomaa.com

Mari Ylinampa

Mari Ylinampa

Client Director

040 3562 674 mari.ylinampa@tyomaa.com

Pasi Lehtinen

Pasi Lehtinen

Creative Lead, Partner

040 5868 112 pasi@tyomaa.com

Soile Niemelä

Soile Niemelä

Client Manager

050 3084906 soile@tyomaa.com

Terhi Haajanen

Terhi Haajanen

Client Manager

040 5544 516 terhi@tyomaa.com

Kaija Matikkala

Kaija Matikkala

Creative Lead, Co-founder

040 7070 374 kaija@tyomaa.com

Marko Sirviö

Marko Sirviö

Creative Lead, Partner

040 7071 491 marko@tyomaa.com

Emma Ylitalo

Emma Ylitalo

Digital Marketing Specialist

044 9717 194 emma@tyomaa.com

Antti-Jussi Ahponen

Antti-Jussi Ahponen

Creative Lead

050 3485 500 aj@tyomaa.com

Marita Jylhä

Marita Jylhä

Creative

050 0952 932 marita@tyomaa.com

Ville Koivuniemi

Ville Koivuniemi

Creative

044 0733 786 ville@tyomaa.com

Kreetta Rautio

Kreetta Rautio

Creative Lead

041 5323 704 kreetta@tyomaa.com

Tommi Levy

Tommi Levy

Creative Lead

040 7647 942 tommi@tyomaa.com

Vera Liinasaari

Vera Liinasaari

Creative

040 7532 663 vera@tyomaa.com

Jouni Aarnipuro

Jouni Aarnipuro

Creative

040 8225 120 jouni@tyomaa.com

Heidi Hourula

Heidi Hourula

Creative Assistant

044 3565 394 heidi@tyomaa.com

Tomi Mäki

Tomi Mäki

Creative Lead

040 5717 110 tomi@tyomaa.com

Satu Sinikumpu

Satu Sinikumpu

Creative

045 6383 181 satu@tyomaa.com

Anssi Hautamäki

Anssi Hautamäki

Web Developer

040 1997 640 anssi@tyomaa.com

Iida Latvala

Iida Latvala

Creative

040 5457 900 iida@tyomaa.com

Tomi Taskila

Tomi Taskila

Web Developer

041 464 1164 tomi.taskila@tyomaa.com

Milena Piippo

Milena Piippo

Project Trainee

050 5499 600 milena@tyomaa.com

Sami Uusikylä

Sami Uusikylä

Creative

044 9966 596 sami.uusikyla@tyomaa.com

Nora Liljelund

Nora Liljelund

Digital Marketing Trainee

050 3291 271 nora.liljelund@tyomaa.com

Emil Peltonen

Emil Peltonen

Creative

050 4069 836 emil@tyomaa.com